přeskočit k navigaci »

úvod » Aktuality » Aktuality » Proč si vybrat Loyd-reality?

Proč si vybrat Loyd-reality?

05.01.2016

zařazeno v kategorii: Aktuality |

 

Realitní kancelář Loyd-reality působí na trhu s nemovitostmi již od roku 1993. Máme tedy detailní a dlouhodobé informace o trhu s nemovitostmi a umíme navrhnout vhodný postup pro prodej nebo pronájem vaší nemovitosti.  

 

Po celou dobu naší existence jsme specializováni na Karlovarsko. Věnujeme se jen nemovitostem v našem městě a okolí a proto známe detailně ceny nemovitostí, rychlost prodeje a další informace – platný územní plán, záměry na novu výstavbu apod.

 

Sledujeme úspěšnost naší práce. V roce 2017 jsme prodali 93 % bytů, které nám zákazníci zadali do prodeje. Byt je zarezervován v průměru do 6 týdnu od zahájení prodeje. Po rezervaci máte velmi přesnou představu, kdy dostanete své peníze.

 

Od jara 2015 vytváříme ke každé nemovitosti video prohlídku. Tyto video prohlídky mají velkou a stále rostoucí sledovanost na realitních inzertních serverech, což zvyšuje zájem o konkrétní byt či dům a zrychluje jeho prodej. Všechny videa jsou k vidění také na našem vlastník kanálu na serveru YouTube.

 

Rozhodující pro úspěšný prodej je v současné době prezentace realitních inzertních serverech. Vaši nemovitost umístíme na tyto servery: Sreality.cz, Reality.IDNES.cz, RealityMix.cz, Západo.českéreality.cz, HyperReality.cz, viaReality.cz a RealityČechy.cz. Pravidelně účinnost reklamy hodnotíme. Připlácíme za lepší umístění a lepší viditelnost inzerátů s cílem upoutat co nejvíce zájemců o vaši nemovitost.

 

Pracujeme s naší vlastní velkou databází klientů. Jsou to lidé, kteří sami hledají nějaký konkrétní byt, dům nebo jinou nemovitost. Také ti, kteří si nevyberou z naší aktuální nabídky, se neztratí – máme je v evidenci a každou novou nemovitost jim nabídneme jako prvním. Tedy na vaši prodávanou nemovitost již na počátku čeká několik konkrétních zájemců.

 

Makléři firmy se pravidelně vzdělávají, aby znali všechny aktuálně platné zákony a pravidla při prodeji nebo pronájmu nemovitostí. Spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří. Všechny návrhy smluv zpracovává právník profesionál.

 

Máme oddělený účet pro úschovu kupní ceny. Peníze klientů jsou pro nás „svaté“ a nakládáme s nimi pouze a jen podle písemných pokynů ve smlouvách. Peníze jsou pojištěny proti úpadku banky. Ochrana vašich peněz je podobná jako při úschově u notáře nebo advokáta. Samozřejmě na přání klientů zajistíme zvláštní bankovní úschovu.

 

Jsme členy Asociace realitních kanceláří České republiky. Dobrovolně jsme se zavázali a dodržujeme pravidla pro naši práci. Například máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti pro vaši větší jistotu. V rámci asociace spolupracujeme na zakázkách s dalšími realitními kancelářemi. Zadáte nemovitost jen do naší kanceláře a v tu chvíli ji nabízí dalších 2000 makléřů, kteří mohou přivést rychleji kupujícího.

 

My nemovitosti nenabízíme, my je prodáváme!

 

Mgr. Jiří Brož, majitel společnosti Loyd-reality

 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
Loyd - reality, spol. s r. o.

Loyd - reality, spol. s r. o.
Moskevská 10, 360 01 Karlovy Vary

Tel.: 353 222 227, 353 222 244
Mobil: 602 145 144
E-mail: reality@loyd.cz