přeskočit k navigaci »

úvod » Aktuality » Aktuality » Realitní kancelář Loyd-reality a její lidé

Realitní kancelář Loyd-reality a její lidé

15.10.2020

zařazeno v kategorii: Aktuality |

 

Loyd-reality v roce 2018 oslavila 25 let působení na karlovarském trhu s nemovitostmi. Je 25 let hodně nebo málo? V lidském životě je to třetina života, tedy hodně. V dějinách států je čtvrtstoletí jen kratší epizoda. Uvažoval zakladatel firmy, že se jeho dítě dožije 25 let?

Určitě měl otec zakladatel Ing. Martin Lojda odvahu. V roce 1993 svou existující živnost přeměnil ve společnost a dal jí do vínku variaci na své jméno. Položil pevné základy, které vydržely všechny bouře v ekonomice i na trhu s nemovitostmi. Před lety usoudil, že je čas také na odpočinek a firmu předal svému nástupci. Děkuji mu za všechno, co pro společnost udělal.

Společností prošla za tu dlouhou dobu řada kolegů. Všem jim patří obrovský dík. Ty současné bych Vám rád představil blíže.

Nejdéle je u nás kolegyně Mirka Čiháková, od roku 2005. Specialistka na byty, rodinné domy a pozemky, zejména v samotném městě Karlovy Vary. Má spoustu zkušeností a dokáže být při práci velmi efektivní. Její obchodní jednání mají spád a výborné výsledky. I přes dlouholetou praxi se stále vzdělává a stejně jako všechny její kolegyně má Certifikát odborné způsobilosti realitního makléře.

Z asistentky za čas realitní makléřkou je obvyklá cesta šikovných kolegyň, kterou prošla také Olga Vrtáčková. V Loyd reality pracuje od roku 2008. Chaty a chalupy jsou její specialita a v okolí města už zná všechny rekreační oblasti. Takže je logické, že časem si přibrala další nemovitosti mimo město a rozumí jim. Olga je průkopnicí nových technologií.

Naší služebně nejmladší kolegyní je Regina Dostálová, která u nás pracuje od roku 2010. Je specialistka na nábor zakázek a daří se jí znamenitě. Má také na starosti nové byty v novostavbách. Empatie a pochopení pro zákazníky, často v těžké životní situaci, na ní oceňuji nejvíce.

Všem jmenovaným i těm dalším kolegyním a kolegům, patří velké poděkování za práci, kterou pro firmu udělali a dělají. Obchod s nemovitostmi Karlových Varech má jméno Loyd-reality! Bez nich bychom nikdy nedokázali být v čele realitního trhu.

Přišel jsem do společnosti přesně v polovině její historie, tedy v roce 2006. Byť jsem obor nemovitostí znal z jiné strany, správy obchodního centra, byl pro mne začátek hlavně školou a sbíráním zkušeností. Poslední tři roky je už veškeré rozhodování o firmě a jejích cílech na mně. A pořád více mne baví hledat nové cesty, jak firmu rozvíjet.

Mgr. Jiří Brož, majitel Loyd-reality

 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

Soubory ke stažení

Článek KRL (450.91 KB, pdf)

 
 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
Loyd - reality, spol. s r. o.

Loyd - reality, spol. s r. o.
Moskevská 10, 360 01 Karlovy Vary

Tel.: 353 222 227, 353 222 244
Mobil: 602 145 144
E-mail: reality@loyd.cz