přeskočit k navigaci »

úvodní stránka > Loyd - reality, spol. s r. o. > Proč Loyd - reality, spol. s r. o.?

Proč Loyd - reality, spol. s r. o.?

Vážení,

již od roku 1991 Vám ve své realitní kanceláři poskytujeme kvalitní a profesionální služby. Jsme hrdí na to, že jsme dosud realizovali přes 2.690 úspěšných obchodů k plné spokojenosti stran prodávajících i kupujících.

Snažíme se, aby Vaše zkušenost při prodeji či koupi nemovitosti byla tou nejlepší.

Naši makléři mají vzdělání v oboru, znají cizí jazyky a neustále se zdokonalují. Náš kolektiv tvoří léty prověření, zkušení a spolehliví makléři.

Dovolte, abychom Vám nabídli několik dobrých důvodů, proč právě Loyd - reality, s r. o. :

  • V naší databázi zájemců o koupi nemovitosti evidujeme přes 200 poptávek, které pravidelně aktualizujeme. Těmto skutečným zájemcům o koupi pak zasíláme odpovídající novinky a zlevněné nemovitosti.
  • Nemovitosti propagujeme na sedmi nejnavštěvovanějších realitních inzertních serverech (jen naše webové stránky LOYD.cz mají denně více než 180 návštěvníků)
  • Ke každé námi inzerované nemovitosti zpracováváme video-prohlídku, která je následně ke shlédnutí na YouTube, stránkách LOYD.CZ či na Srealitách.
  • Odměnu dostáváme jen za úspěšné zprostředkování obchodu. Obvyklá provize je 4 - 5 % z kupní ceny nemovitosti + DPH (pro developery je provize sjednávána individuálně).
  • Ostatní služby jsou u nás poskytovány ZDARMA.
  • Prodávající hradí jen znalecký posudek a daně. Všechny ostatní náklady jsou zahrnuty v režii Loyd - reality ( inzerce, prohlídky, písemné dokumenty, smlouvy, protokoly, předání nemovitosti, daňová přiznání).
 
 
Loyd - reality, spol. s r. o.

Loyd - reality, spol. s r. o.
Moskevská 10, 360 01 Karlovy Vary

Tel.: 353 222 227, 353 222 244
Mobil: 602 145 144
E-mail: reality@loyd.cz