Mirka Čiháková

Mirka Čiháková

V realitách pracuji od roku 2006. Jsem velmi poctěna, že se na mě stále častěji obrací stálí klienti a že mě doporučují dále. Právě proto za svou letitou praxi disponuji širokou databází klientů. Má práce je založena hlavně na důvěře a zkušenostech.

Profil makléře

Nabídka nemovitostí

Referenční nabídky

Reference

Miroslava Stádníková

Využívám opakovaně pomoc Loyd reality při hledání vhodného nájemníka do bytu. Paní Vrtáčková velmi dobře reflektuje mé požadavky a naše spolupráce je efektivní a zároveň příjemná. Jsem spokojená a mám důvěru v kvalitu služeb. Mohu vřele doporučit.

Číst více
Libor Pistek

Velká spokojenost a spolupráce jak s nákupem tak prodejem nemovitosti. Můžu jen doporučit a velké poděkování realitní makléřce Olze Vrtáčkové.

Číst více
Eva Kundľová

Dobrý deň, s Loyd reality a hlavne pani Olgou Vrtáčkovou sa mi spolupracovalo veľmi dobre. Na všetky otázky som hneď dostala priamu odpoveď. Ďakujem za sprostredkovanie predaja pozemku a prajem Vám plno spokojných zákazníkov ?

Číst více

Certifikáty makléře

obchodnik-s-realitami-profesni-kvalifikace-mc-1-1.jpgobchodnik-s-realitami-profesni-kvalifikace-mc-2.jpgasertivni-komunikace-mirka-cihakova-1.jpgnaber-nemovitosti-do-nabidky-rk-mirka-cihakova-1.jpgprodejni-techniky-realitniho-maklere-mirka-cihakova-1.jpgchytry-makler-v-oblasti-osobni-marketing-mirka-cihakova-1.jpgtrenink-komunikacni-dovednosti-mirka-cihakova-1.jpg

Máte jakýkoliv dotaz?

Stačí se nám ozvat, co nejdříve Vám odpovíme.

*
*
*
fname:
Loyd - reality, s. r. o. - formulář