Naši klienti říkají

Miroslava Stádníková

Využívám opakovaně pomoc Loyd reality při hledání vhodného nájemníka do bytu. Paní Vrtáčková velmi dobře reflektuje mé požadavky a naše spolupráce je efektivní a zároveň příjemná. Jsem spokojená a mám důvěru v kvalitu služeb. Mohu vřele doporučit.

Číst více
Václav Lísa

Maximální spokojenost, profesionální přístup, paní Dostálová, která nám vyřizovala prodej i nákup nemovitosti byla neskutečná, vše proběhlo rychle a perfektně. Tímto děkuji Loyd reality a hlavně paní Dostálové

Číst více
Tomas Badida

Při prodeji nemovitosti jako zahraniční občané, jsme hledali realitní kanceláři, která zajistí naprosto vše při prodeji za nás. Oslovil jsem na základě recenzi realitní kanceláři Loyd, konkrétně paní Reginu Dostalovu. Musím říct, že to bylo velmi dobré rozhodnutí a paní Dostal...

Číst více
Lenka Matejkova

​​​​​​​S Loyd reality jsem byla moc spokojená p.Dostálová má perfektní profesionální a lidský přístup.... moc ji ještě touto formou děkuju a vřele všem doporučuju !!!

Číst více
Jirka

​​​​​​​Chtěl bych poděkovat paní Dostálové, za velmi profesionální služby, rychlost jednání, spolehlivost, férovost i příjemnou komunikaci. S Loyd reality jsem byl maximálně spokojen. Určitě můžu doporučit.

Číst více
Libor Pistek

Velká spokojenost a spolupráce jak s nákupem tak prodejem nemovitosti. Můžu jen doporučit a velké poděkování realitní makléřce Olze Vrtáčkové.

Číst více
Markéta Ryparová

Profesionální přístup, paní Čiháková poradila, pomohla, vše zjistila, upravila, dodala, bezproblémová koupě bytu s klidným svědomím, že za nás a stranu prodávající vyřídí vše jak má být.

Číst více
Eva Kundľová

Dobrý deň, s Loyd reality a hlavne pani Olgou Vrtáčkovou sa mi spolupracovalo veľmi dobre. Na všetky otázky som hneď dostala priamu odpoveď. Ďakujem za sprostredkovanie predaja pozemku a prajem Vám plno spokojných zákazníkov ?

Číst více
Jiri Zemlicka

Děkuji za kompletní podklady a přípravu při koupi bytu a rychlém jednání paní Čihákové a společnosti Loyd. Vše bez komplikací s profesionálním přístupem.

Číst více
O. Prochazka

Chtěl bych jsem tímto poděkovat Loyd Reality za pomoc při prodeji bytu v KV. Zvláště paní Regině Dostálové, která nám pomohla svým osobním přístupem, který byl více než nad rámec jejích povinností. Pomohla nám zařídit SVJ pro 28 bytových jednotek, kde majitelé se nacházeli v R...

Číst více