prodáno
Místo do hotelu do vlastního bytu.

Místo do hotelu do vlastního bytu.

Vřídelní, Karlovy Vary
Ukázat na mapě
2 990 000 Kč
Kontaktovat makléře

Popis nabídky

užitná plocha 41.9 m2
plocha parcely 41.9 m2
počet podlaží 4
G
energetická třída G - Mimořádně nehospodárná

Nabízíme k prodeji byt 2+kk v ceně, která je přímo lákavá pro investory, kteří hledají dlouhodobou návratnost svého kapitálu. Poloha je naprosto strategická, nemovitost se nachází v srdci Karlových Varů, přesněji na adrese ulice Vřídelní. Doslova pár kroků a jste u Vřídla, o kousek dál u Grandhotelu Pupp, projít si můžete celou kolonádu až k hotelu Thermal. Posedět si na dobré snídani či večeři lze přímo před domem.
Z bytu je nejen výhled na město, ale také na krásnou přírodu, kterou Karlovy Vary nabízejí. Dispozice bytu je velmi praktická. Byt je po rekonstrukci a je připraven k okamžitému využití, není nutné provádět žádné další úpravy. Nově byly udělány vnitřní rozvody, dveře, podlahy, zcela nová koupelna v moderním stylu a je osazena nová kuchyňská linka. Vytápění zajišťují moderní akumulační a úsporná topná tělesa, která jsou v každé místnosti.
Je třeba také zmínit, že Karlovy Vary jsou oblíbeným turistickým cílem a lázeňským městem a v této lokalitě existuje celoroční poptávka po ubytování, což znamená, že byt lze pronajímat jak dlouhodobě, tak i krátkodobě.
V tomto domě nabízíme ke koupi celkem 4 byty (z celkových 5) o celkové ploše 192 m²: byt 3+kk – 61,8 m², byt 3+kk – 62,8 m², byt 1+kk – 25,0 m² a byt 2+kk - 41,9 m², které se nacházejí ve 2., 3. a 4. patře. Výtah v domě není.
Tato nemovitost nabízí perfektní kombinaci výhodné polohy, útulných a praktických bytů a možnosti pronájmu. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Mirka Čiháková

Ve všední dny od 9 do 18:00

Mirka Čiháková

Napište nám

Co nejdříve se Vám ozvu a domluvíme prohlídku.

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
email: phone:

Mohlo by vás také zajímat

Fotografie nemovitosti -
Prodej
Ostrov
2 590 000
Fotografie nemovitosti -
Prodej
Karlovy Vary
2 550 000
Fotografie nemovitosti -
Prodej
Karlovy Vary
1 995 000