prodáno
Romantická chalupa s velkou zahradou a bazénem

Popis nabídky

počet pokojů 4
užitná plocha 110 m2
plocha parcely 2200 m2
počet podlaží 2

Romantická chalupa s rozlehlou zahradou a bazénem. Nachází se v okrajové části obce Rájec, která je vzdálená 10 minut jízdy autem od oblíbené a vyhledávané vodní nádrže Tatrovice. Přibližně 200 metrů od domu je autobusová zastávka směr Nejdek - Chodov.
Dům, který je vhodný k trvalému bydlení i rekreaci, byl postaven na konci 19. století. Je ve velice dobrém stavu. Byly odizolovány podlahy v přízemí domu; vyměněny rozvody elektřiny, vody i odpadu; zatepleny podhledy v podkroví; oprava komínového tělesa. Voda je do domu přivedena z vlastní studny hluboké 27 m.
Na pozemku se nachází ještě i původní zastřešená studánka, do které vede kamenné schodiště a jejíž voda je využívána k zavlažování zahrady a napouštění bazénu.
V přízemí domu se nachází větší obytná místnost s kuchyní, kde je k dispozici myčka, pračka, lednička. dále pokoj s funkčními zděnými kamny, koupelna a schodiště do podkroví. Zde jsou tři pokoje a dva přístěnky. V jednom z pokojů jsou umístěna kamna na dřevo i uhlí. Dům není podsklepený. Na dům navazuje dřevník a zděná podsklepená kůlna, bývalý chlév. Sklípek je vhodný k uskladnění jablek a brambor. Schodiště ke studánce slouží k uskladnění potravin, neboť udržuje stálou nižší teplotu.
Jako oáza působí zahrada o velikosti 2.200 m2 se vzrostlými ořešáky a ovocnými stromy, okrasnými keři, květinovými záhony, záhony k pěstování zeleniny. Nechybí ani zákoutí k relaxaci. Zahrada je pod oplocením. Součástí prodeje je i kryté parkovací stání a místo k posezení, skleník a velký betonový bazén 4x7 m. Nenechte si ujít tuto výjimečnou nemovitost.

Reference klienta

PRODÁVAJÍCÍ: Děkuji, asi netřeba zeširoka – vynikající servis a spolupráce bez jediné připomínky. Díky moc, Petr Kulhánek KUPUJÍCÍ: Dobrý den, děkuji za Váš e-mail. Musím v úvodu říct, že spolupráce s paní Reginou Dostálovou překonala všechna naše očekávání. Vysoká profesionalita, pružnost, vstřícnost, lidskost. Takhle jsme to cítili a takhle to probíhalo. Opravdu nám dělalo radost se s paní Dostálovou setkávat a řešit ne vždy jednoduché věci spojené s koupi nemovitosti. Na čem jsme se dohodli, to platilo. Vše probíhalo v maximální snaze nám pomoci a vyjít nám vstříc. Jak ze strany paní makléřky, tak i ze strany prodávajících. Děkujeme za vše a služby paní makléřky, stejně jako RK Loyd budeme všem vřele doporučovat! Srdečně, Petr a Dáša Hrubcovi

Lokalita

Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Regina Dostálová

Ve všední dny od 9 do 18:00

Regina Dostálová

Napište nám

Co nejdříve se Vám ozvu a domluvíme prohlídku.

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
fullname: lname: email:

Mohlo by vás také zajímat

Dům
Prodej
Nejdek
1 490 000
Fotografie nemovitosti -
Prodej
Merklín
2 890 000
chata
Prodej
Nová Role
1 990 000