prodáno
Toužíte po klidu v pěkném domečku u lesa?

Popis nabídky

počet pokojů 5
užitná plocha 130 m2
plocha parcely 853 m2
počet podlaží 2
E
energetická třída E - Nehospodárná

Představte si ticho, jen les šumí, zpívají ptáci, svítí sluníčko a vy si uvaříte kávu a jdete si odpočinout na zahradu ke svému bazénu. Sen? My vám ho můžeme teď splnit. Přesně takový domek se zahradou, přímo u lesa, kousek od Varů v obci Pila máme nyní v nabídce.

Cihlový domek 4+1 po kompletní rekonstrukci, na okraji obce. V přízemí domu se nachází zádveří, chodba, kuchyně se vstupem na zahradu a obývací pokoj. V patře jsou pak tři ložnice. Dům je z poloviny podsklepený , strop sklepa je zateplený stříkanou pěnou, zrovna tak i půda je zateplená. Dům byl při rekonstrukci kompletně odizolovaný a zateplený. Základní rekonstrukce proběhla před 12 lety, od té doby byl domek postupně vylepšován. Nejnovější je nyní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči.

Vytápění domu a ohřev teplé vody je zajištěno kotlem se zásobníkem na uhlí / pelety. Dosyp je jednou za 4 dny v zimním období. Vodu může ohřívat i elektrický bojler. Voda je čerpána z vlastní studny, kdy ve sklepě je postavena čistička na vodu. Odpad je sveden do jímky.

Na zahradě je altán na posezení, kůlna na uhlí, dílna, dřevěný domek pro děti a bazén o průměru 4,6 m. Zahrada je velmi pěkně udržovaná. Přístup k domu je přes sousední pozemek, na kterém je zřízeno věcné břemeno chůze a jízdy, zapsané v katastru nemovitostí.

V domě může zůstat, po dohodě, větší část vybavení, zrovna tak nářadí na zahradu. Měsíční náklady kompletně na provoz jedné rodiny jsou 4.000 Kč. Obytná plocha 110 m2.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Mirka Čiháková

Ve všední dny od 9 do 18:00

Mirka Čiháková

Napište nám

Co nejdříve se Vám ozvu a domluvíme prohlídku.

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
phone: lname:

Mohlo by vás také zajímat

Dům
Prodej
Jáchymov
3 890 000
Fotografie nemovitosti -
Prodej
Hájek
7 750 000